Hopr - avado nft!

HOPR dołącza do nowego programu nagród AVADO opartego na NFT

Szwajcaria, 10 kwietnia: HOPR i AVADO, obie szwajcarskie firmy blockchain, ogłosiły partnerstwo, w ramach którego użytkownicy AVADO i HOPR-PC mogą ubiegać się o nagrody powiązane z NFT za pośrednictwem NFT AVADO. HOPR to pierwszy projekt wykorzystujący ten program, który może nagradzać właścicieli urządzeń lub użytkowników niektórych Dappów z AVADO DAppstore.

HOPR dapp to pełny węzeł HOPR działający na urządzeniu AVADO lub HOPR-PC. HOPR to pierwszy opłacany mixnet, który umożliwia transfer informacji bez metadanych, przy czym transfery te są rozwiązywane w technologii blockchain. AVADO produkuje solidne urządzenia sprzętowe, które obsługują usługi web3 dapp, a także pozwalają użytkownikom domowym hostować pełne węzły blockchain, w tym Ethereum.

To partnerstwo jest pierwszym wykorzystaniem opcji nagród DAppstore opartej na NFT firmy AVADO, która umożliwia dostawcom dapp nagradzanie użytkowników poprzez wykorzystanie niezamienialnych tokenów jako identyfikatora własności sprzętu i / lub konkretnego użycia dapp.

HOPR jest zadowolony z możliwości nagrodzenia użytkowników HOPR dapp, a także nabywców HOPR-PC.

W kierunku zdecentralizowanego świata, zjednoczenie oprogramowania i sprzętu

Web3 ma szansę zmienić sposób, w jaki odnosimy się do siebie cyfrowo, ale nawet przy ogromnym rozwoju oprogramowania po stronie tego równania, infrastruktura internetowa wciąż zmierza w kierunku centralizacji. Chociaż usługi AWS i Google są niezaprzeczalnie wygodne, a wynajem serwerów to świetny sposób na uniknięcie wysokich kosztów początkowych, korzyści te nie przeważają nad kosztami kierowania infrastruktury internetowej do bardzo niewielu dostawców usług.

Nawet pozornie zdecentralizowane usługi można scentralizować, gdy wiele węzłów obsługuje usługę działającą z tej samej farmy serwerów. Prawdziwa decentralizacja wymaga od jednostek wsparcia infrastruktury Web3. Jest to nowość, którą zapewnia AVADO i jako taka HOPR z dumą wspiera i jest wspierany przez AVADO w tym przedsięwzięciu.

NFT: coś więcej niż kiczowa sztuka internetowa

Korzystając z AVADO NFT, HOPR może nagradzać właścicieli komputerów AVADO i HOPR-PC poprzez dystrybucję tokenów HOPR.

Dotychczasowi użytkownicy HOPR-PC, którzy zakupili urządzenie (do pierwszych 300) otrzymają 500 tokenów HOPR

Obecni użytkownicy AVADO, którzy kupili urządzenie przed 1 kwietnia 2021 r. (Do 1000), otrzymają 100 tokenów HOPR

Przyszli użytkownicy AVADO / HOPR-PC, którzy zainstalują pakiet HOPR (do 1000), otrzymają 50 tokenów HOPR

HOPR będzie używać identyfikatorów w NFT, które będą rozróżniać urządzenie AVADO od HOPR-PC oraz datę zakupu tych urządzeń. Wykorzystując niewymienialne tokeny i podejmując program nagród w ten sposób, AVADO i HOPR unikają niewłaściwej wymiany informacji o nabywcach, które nie byłyby odpowiednie do przesłania do / od którejkolwiek ze stron. Prywatność danych jest zawsze naszym najwyższym priorytetem. Nie boli również to, że NFT są „całą wściekłością”. NFT mogą dać twojemu ulubionemu memowi rzeczywistą użyteczność. AVADO i HOPR mają na celu pełniejsze wykorzystanie NFT w tej okazji do współpracy.

Chcę mojego NFT!

Najpierw musisz dodać do przeglądarki rozszerzenie Metamask. Po przygotowaniu odwiedź NFT.AVA.DO, gdzie będziesz mógł wybić swój własny, unikalny NFT. Do potwierdzenia zakupu potrzebny będzie adres e-mail użyty przy zamówieniu AVADO, który jest dostępny dla każdego nabywcy AVADO lub HOPR-PC, od 2018 do dziś.

Wasz,

Zespół HOPR