آینده nft و 250,000 $hopr (شکار گنج)

با بیش از 10 میلیون HOPR در حال استیک و رشد ، برنامه استیک HOPR شروع خوبی دارد. اگر هنوز استیک را شروع نکرده اید ، می توانید در مقاله ما در {HOPR Staking Program Full Details | by Rik Krieger, Serial Entrepreneur | HOPR | Medium } بیشتر بیاموزید و سپس توکن های HOPR را کسب کنید { https://stake.hoprnet.org/ }

●اما این تازه شروع کار است در طول ۶ ماه آینده ، شما قادر خواهید بود انواع NFT دریافت کنید تا APR سهام خود را از پایه 18.25 درصد به سرعت مناسبی برسانید.

●در اینجا نگاهی گذرا به برخی از NFT هایی که می توانید به دست آورید و انجام دهید ، با اولین تست نت ما که در اوت لانچ میشود و شروع جستجوی گنج ، که دارای یک جایزه اضافی از 250،000 توکن HOPR است ، شروع کنید!

:grey_exclamation:توضیحات NFT ، تصاویر و میزان دقیق افزایش در این مقاله با شروع هر تبلیغ به روز می شود.

تستر ( رتبه چهارم، کم تا زیاد ، چند نسخه بسته به تست نت)

[با شرکت در رویدادهای تست ماهانه HOPR NFT های Tester را کسب کنید]

● هدف اصلی برنامه استیک استفاده هوپر از قدرت جامعه تست پروتکل HOPR است ، به ویژه مکانیسم ترافیک پوششی که پس از اتمام این برنامه فعلی ، هم حریم خصوصی کاربر را دریافت می کند و هم پاداش دریافت می کند.
●بنابراین تعجبی ندارد که مهمترین و ارزشمندترین NFT ها با شبکه های آزمایشی آینده مرتبط هستند.

●بسته به آنچه تیم فنی می خواهد بر روی آن تمرکز کند ، مکانیک دقیق برای هر شبکه آزمایشی متفاوت خواهد بود ، اما به طور کلی روش یکسان خواهد بود: شما از تابع «sign» جدید در گره HOPR خود برای پیوند گره آزمایش خود به آدرس مهم خود را ، سپس با مشارکت NFT ارزشمند بیشتری کسب کنید.

●اکثر شبکه های آزمایشی حدود یک هفته اجرا می شوند و توکن هایی که استفاده می کنند ، توکن های تست نت بی ارزش هستند تا از شرایط برابر بازی اطمینان حاصل شود.

●‌ نشانه NFT برنز به محض برآوردن آستانه مشارکت به طور خودکار صادر می شود ، در حالی که NFT های با رتبه بالاتر پس از پایان آزمایش شبکه بر اساس تجزیه و تحلیل زنجیره ای صادر می شوند. اطلاعات بیشتر در فراخوان جامعه آینده و مقاله اختصاصی تست نت ما منتشر خواهد شد ، هر دو هفته آینده. (می توانید بلافاصله NFT برنز را برای افزایش فسخ کنید و سپس بعداً هنگامی که آن را به دست آوردید از رتبه بالاتری استفاده کنید - قرارداد استیک به طور خودکار NFT های دارای رتبه پایین را با موارد بالاتر جایگزین می کند.)

● هر تست نت مجموعه ای از NFT های خود را دارد ، بنابراین می توانید از هر کدام که شرکت می کنید تقویت کنید. همچنین ممکن است یک NFT ویژه برای هر کسی که به طور مداوم در برنامه تست نت شرکت می کند ، وجود داشته باشد. ما انتظار داریم که شبکه های آزمایشی تقریباً یک بار در ماه اجرا شوند.

جایزه شکارچی ( رتبه چهارم، متوسط تا زیاد ، وابسته به پاداش)

●پروژه HOPR همیشه مزایایی برای تکمیل کار توسعه تیم اصلی استفاده می کند ، از تجزیه و تحلیل داده ها تا ایجاد برنامه هایی برای پشتیبانی از شبکه. این بخش مهمی از پروژه است و راهی عالی برای مشارکت مردم با پروتکل ما است ، و ما می خواستیم یک NFT ویژه برای پاداش این شکارچیان پاداش ایجاد کنیم ، که اغلب پشت صحنه زحمت می کشند.

●این NFT ها جایگزین پاداش های اصلی ارائه شده برای پاداش ها نمی شوند - آنها فقط یک پاداش اضافی برای شرکت کنندگان هستند و همچنین راهی برای ارائه پاداش اضافی به افرادی که در برنامه پاداش ما کمک می کنند اما به هر دلیلی نمی توانند جایزه کامل را دریافت کنند

گیج کننده (رتبه دوم ، کم تا متوسط افزایش ، اجرا در طول برنامه استیکینگ)

● سال گذشته ، HOPR با استفاده از شبکه های آزمایشی معروف شد و ما در بازی ها و پازل هایی که در ماه فوریه اجرا شد مشارکت گسترده ای داشتیم (تبریک مجدد به برنده برتر ما ، که هفته گذشته از سفر بزرگ دو نفره خود به سوئیس لذت بردند. !)

●ما می خواهیم این موضوع را ادامه دهیم ، اما آخرین سری تست نت بیشتر بر کارهای فنی متمرکز است ، بنابراین ما مدتی بازی ها و پازل ها را از هم جدا می کنیم. اما مطمئن باشید ، با ادامه آزمایش ما قصد داریم کارها و بازی ها را دوباره به شبکه های آزمایشی اضافه کنیم.

●از اواسط آگوست ، هر هفته حداقل یک پازل منتشر می کنیم. اولین کسی که آن را حل کند{ Gold Puzzler NFT }را دریافت می کند ، در حالی که راه حل بعدی NFT برنز را دریافت می کند. برای جلوگیری از برنده شدن افراد مشابه در هر هفته ، NFT ها همه از یک نوع هستند ، بنابراین شما فقط می توانید یکی را استفاده کنید.

●این بدان معنا نیست که پس از به دست آوردن Puzzler NFT بازی را متوقف کنید. جایزه بزرگتری در میان معماها پنهان شده است…

گنج (NFT منحصر به فرد ، 100٪ افزایش ، به علاوه 250،000 جایزه HOPR)

●برای مطالبه گنج ، کافی است به کیف پول موجود در آن دسترسی پیدا کنید. سپس می توانید این NFT منحصر به فرد را با 100٪ افزایش APR خود کلایم کنید! اگر این کافی نباشد ، شکار گنج دارای 250،000 جایزه توکن HOPR مربوط به آن است ، بنابراین نه تنها نهنگ ها هستند که می توانند از افزایش بهره مند شوند.
البته ، هرچه بیشتر طول بکشد تا گنج را مطالبه کنید ، زمان کمتری برای بازخرید آن و کسب پاداش های مهم وجود دارد ، بنابراین باید سریع کار کنید!

●راه دسترسی به کیف پول The Treasure در معماهای هفتگی HOPR پنهان می شود. برای رمزگشایی سرنخ ها با هم کار کنید ، اما به یاد داشته باشید که تنها یک نفر می تواند برنده شود!

استاد Dao ( رتبه چهارم ، کم تا زیاد ، NFT های جدید برای هر آزمایش DAO)

●آزمایش بعدی حکومتداری DAO ما در ماه سپتامبر اجرا می شود ، با مکانیزم پیشنهادی به روز شده و خودکارتر بر اساس تجربه ما از دور اول.
از آنجایی که اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان DAO دارنده توکن HOPR هستند ، صدور NFT برای پاداش مشارکت بسیار مناسب است.

●همانطور که در آزمایش قبلی ، پاداش ها بر اساس ارزش و میزان مشارکت در طول پروپوزال و بحث افزایش می یابد. موضوع و تغییرات آزمایش بعدی DAO در اوایل سپتامبر اعلام می شود.

هولدر ( رتبه چهارم ، 2.5٪ - - 10٪ افزایش)

●هوپر HODLER NFT در ماه جولای برای همه دارندگان HOPR صادر شد.
رتبه NFT براساس مدت زمانی بود که آدرس توکن های HOPR را در خود داشت ، بدون هیچ گونه مجازاتی برای اقداماتی که از توکن پشتیبانی می کردند ، مانند استفاده از پل یا برداشت در مزرعه HOPR.

■موارد بسیار دیگر در راه است…

●و این فقط یک نمونه کوچک از NFT های موجود در خط است. در پایان برنامه ، امکان بازخرید بیش از 30 NFT به یک آدرس واحد وجود دارد که هر کدام افزایش بیشتری در APR شما ایجاد می کند.

●با انتشار هر NFT این مقاله را با تصاویر و جزئیات بیشتری به روز می کنیم ، بنابراین به بررسی ادامه دهید!