برنامه کامل استیک hopr با جزییات دقیق

:white_check_mark:جزئیات کامل برنامه stake کردن #Hopr
●14 ژوئیه 2021 توسط {Rik Krieger}
برنامه استیک کردن{gamifid} #Hopr تقریباً اینجاست!
:globe_with_meridians: https://stake.hoprnet.org/

:low_brightness:این پست شامل تمام جزئیات اصلی ، از جمله زمان بندی ، پاداش و نحوه عملکرد سیستم تقویت NFT است.

{Stake} قفل کردن و
●این قرارداد برای ذخیره سپرده ها از 20 ژوئیه در دسترس خواهد بود.

-قرارداد در {xDAI Chain} مستقر خواهد شد و توکن خواهد بود. برای استیک کردن و قفل کردن توکن ها ، می توانید {xHOPR} را از آدرسی که می خواهید از آن استیک بگیرید به آدرس قرارداد ارسال کنید. ●ما همچنین یک رابط برای مدیریت استیک ، جوایز و افزایش NFT شما ارائه خواهیم داد.
●آدرسی که از آن ارسال می کنید آدرس اصلی شما در کل برنامه خواهد بود. برای کلایم کردن پاداش از آن استفاده خواهید کرد و هرگونه افزایش NFT باید از همین آدرس ارسال شود. ×اطمینان حاصل کنید که این آدرسی است که شما به طور کامل کنترل آن را در اختیار دارید و می تواند با قراردادهای مختلف و ابزارک های ما ارتباط برقرار کند× کیف پول ایده آل است. توکن ها را از صرافی متمرکز مانند AscendEX# مستقیم به قرارداد هوشمند ارسال نکنید.
:cyclone:پرداخت جوایز از 27 جولای آغاز می شود. در هر زمان می توان پاداش گرفت و با هر بلوک جمع می شود. -پاداش ها را می توان به قرارداد بازگرداند تا استیک شما جمع شود (اما مطمئن شوید که ابتدا آنها را باز کنید!).
●جوایز در {wxHOPR} پرداخت می شود و می توان از طریق ویجت بسته بندی شده به {xHOPR} باز کرد.
●قرارداد استیک هر روز 0.05٪ پرداخت می کند که در 18.25٪ آوریل به کار می رود.
:globe_with_meridians: https://wrapper.hoprnet.org/

:cyclone:قرارداد XDAI
●این پاداش پایه قراردادی است که برای همه توکن ها اعمال می شود. هر آدرس می تواند با به دست آوردن و بازخرید NFT ها ، این APR را بیشتر تقویت کند. اطلاعات بیشتر در زیر:

:diamond_shape_with_a_dot_inside:از 27 ژوئیه ، پاداشها با {wxHOPR} ، رمز بسته شده ما ، پرداخت می شود. آنها می توانند به راحتی از طریق ویجت بسته بندی ما باز شوند و به گره ای ارسال شوند و یا در قرارداد دوباره تهیه شوند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف رمز HOPR# و نحوه تبدیل بین آنها ، لطفاً به این مقاله مراجعه کنید.
:globe_with_meridians: نحوه ارسال توکن nft

●سنگ بنای این برنامه افزایش NFT است. اینها راهی است که ما می توانیم با افزایش استیک خود به اعضای جامعه فعال و متعهد پاداش دهیم.
●هدف اصلی افزایش NFT این است که جامعه را در آزمایش قسمت های پیشرفته پروتکل HOPR# مانند ترافیک تحت پوشش مشارکت دهد ، اما ما همچنین NFT های مرتبط با سایر رویدادها مانند آزمایش ها ، بازی ها و تبلیغات {HOPR DAO} و سایر موارد را صادر خواهیم کرد. مشارکت با پروژه های دیگر برای آوردن کاربران جدید به HOPR# .
●در هر یک از این رویدادها می توانید NFT بدست آورید ، و افزایش NFT انباشته خواهد شد ، به این معنی که کسانی که به طور مداوم شرکت می کنند و در کل اکوسیستم HOPR# شرکت می کنند ، می توانند جوایز خود را بیش از حد 18.25٪ افزایش دهند.
☆هر NFT دارای چهار پارامتر است که باید از آنها آگاه باشید:
-رتبه بندی در هر نوع ، NFT ها می توانند یکی از چهار درجه برنز ، نقره ، طلا و الماس باشند. هرچه رتبه بالاتر باشد ، افزایش مرتبط بالاتر است. به طور کلی NFT های دارای رتبه بالاتر برای کسانی که بیشتر شرکت می کنند صادر خواهد شد (به عنوان مثال ، هر کسی که در یک شبکه آزمایشی شرکت کند حداقل یک NFT برنز دریافت می کند ، اما کاربرانی که اشکالاتی پیدا می کنند ، گره های بسیار با کیفیت بالا را اجرا می کنند یا زمان مناسب برای کل شبکه را حفظ می کنند ممکن است پاداش بهتری دریافت کند). هر NFT تمام رتبه های مختلف را نخواهد داشت.
:recycle:برای اعمال افزایش NFT در سهام خود ، باید آن را استفاده کنید. برای این کار ، به سادگی NFT مورد نظر جهت استفاده از آدرس سهام خود را به قرارداد ارسال کنید. پس از دریافت NFT ، افزایش از پاداش بلوک بعدی تا پایان دوره استیک اعمال می شود.
■ اگرچه محدودیتی برای تعداد NFT های شما قابل استفاده نیست ، اما چند قانون در مورد بازخرید NFT وجود دارد.
■ ابتدا ، NFT ها باید قبل از مهلت بازخرید خریداری شوند ، که برای هر رویداد متفاوت خواهد بود.
دوم ، شما فقط می توانید در هر رویداد یک NFT را بازپرداخت کنید. اگر برای یک رویداد دو NFT از رتبه های مختلف داشته باشید ، بیشترین افزایش اعمال می شود ، اما سایر موارد نادیده گرفته می شوند. اگر در تاریخ بعدی رتبه بالاتر NFT کسب کنید ، رتبه جدید از لحظه بازخرید اعمال می شود و پس از آن رتبه پایین نادیده گرفته می شود.

■ سرانجام ، اگر سهم خود را افزایش دهید ، کلیه افزایش های قبلی NFT نیز از لحظه سهم خود برای سهم جدید اعمال می شود. بنابراین اگر یک NFT به مهلت بازخرید خود نزدیک می شود ، خوب است که حداقل مقدار HOPR# را برای بازخرید آن سهام کنید ، سپس بعداً به سهام خود اضافه کنید.
:part_alternation_mark:مثلا:
شما در 23 ژوئیه 20،000 HOPR# به قرارداد واریز می کنید. از 27 ژوئیه ، این پاداش ها با نرخ پایه 18.25٪ APR به دست می آیند. اینها را می توان بلافاصله ادعا کرد.
در تاریخ 15 آگوست ، شما دو NFT برنز را خریداری می کنید ، یکی از یک شبکه آزمایشی و دیگری از یک رویداد تبلیغاتی.

  • هرکدام 1٪ افزایش دارند ، بنابراین APR شما اکنون 20.25٪ است ، که به محض استفاده از NFT فعال است. در تاریخ 20 آگوست متوجه می شوید که یک NFT طلا با 5٪ افزایش از همان رویداد تبلیغاتی دریافت کرده و از آن استفاده می کنید. این جایگزین برنز قبلی می شود ، بنابراین اکنون APR شما 18.25 + 1 + 5 = 24.25٪ است. شما تصمیم دارید 1000 HOPR# دیگر بهمراه پاداشهایی که تاکنون بدست آورده اید به قرارداد staking ارسال کنید. به محض ورود آنها ، APR 24.5٪ کامل در مورد کل سهام شما که پیش می رود ، اعمال می شود.
    ●رتبه های HODL و افزایش APR به شرح زیر است (اینها هنوز هم زیر مجموعه هستند)

هولد الماس قبل از 27 مارس
افزایش 10٪
هولد طلا قبل از 27 آوریل
7.5٪ افزایش
هولد نقره قبل از 27 ژوئن
افزایش 5٪
برنز تمام حساب های دیگر در زمان تجزیه و تحلیل اسنپ شات
2.5٪ افزایش