Jungfrau yarışmamızın kazananlarını gururla duyuruyoruz!

HOPR token lansmanının bir parçası olarak, HOPR Association 24 Şubat’ta çevrimiçi bir küresel etkinlik düzenledi. AMA’lar ve yerel topluluklarla yapılan diğer etkinliklere ek olarak, HOPRound the World yarışmasını 110.000 HOPR tokenlik birleşik bir ödül havuzu ve HOPR’un ana ülkesi olan İsviçre ve en son HOPR sürümünün adını veren dağ Jungfrau’ya bir gezi düzenledik.

sax

Kazananlar

Sizden HOPR veya Jungfrau hakkındaki bir test sorusunun cevabını tweetlemenizi istedik ve forumumuzda daha zor bir bulmaca oluşturduk. Kazanan her cevap 5.000 HOPR token değerindeydi.

Ay’da Lacus Spei (Umut Gölü) olduğu ortaya çıkan on birinci gizli varış noktasını bulmak için kapsamlı bir bulmaca da vardı!

Forumumuzda her destinasyonun kazananları soru başlığında alınan ilk doğru cevaptı. Twitter’da kazananlar rastgele seçildi. Prosedür, tweetleri hashtag ile kazıdığımız, yinelenen girişleri ve yanlış / geç cevapları sildik ve ardından kazananları seçmek için rastgele bir sayı üreteci kullandık.

Aşağıdaki tablo kazananları göstermektedir;

sax2

Tüm forum kazananlarının ve Twitter kazananlarının çoğunun adreslerini bir araya getirdik. Hala Twitter’daki bazı kazananlardan haber bekliyoruz. Size doğrudan mesaj gönderemezsek, resmi HOPR hesabından (@hoprnet) kazanan tweetinize doğrudan yanıt verdik.

Gizlilik ayarları nedeniyle bazı kişilerin Twitter’da doğrudan mesaj gönderememesine neden olan bir sorunun farkındayız. Kazandıysanız ancak yanıt veremiyorsanız, lütfen HOPR forumunda oyun yöneticimiz TheWanderingEditor ile iletişime geçin.

15 Mart TSİ 16:00’dan önce kazananlardan haber alamazsak, bu varış noktaları için yeni kazananlar seçeceğiz.

Tüm adresleri topladığımız anda ödüller gönderilecektir. Ödüller, xDAI zincirinde (wxHOPR) sarılmış HOPR tokenları olarak gönderilecektir.

Büyük Ödül

Gün boyunca on binin üzerinde başvuru aldık, ancak yalnızca bir kişi büyük ödülün sahibi olabilirdi.

On hedefe ek olarak, önceki bulmacalarda gizlenen ipuçları ve her hedef için koordinat meta verileri, gizli bir on birinci atlama vardı.

Çözümler: The Complete Solution - HOPRound The World - HOPR Community Forum (hoprnet.org)

Gizli hedef, aydaki Lacus Spei (Umut Gölü) idi. Selenografik koordinatlar 43.0 N, 65.0 E idi.

10.000 HOPR tokeni kazanan, HOPR sürümümüze adını veren harika Jungfrau’ya giden forum kullanıcısı Lapin’i tebrik ediyoruz.

Yarışma şimdi kapandı, ancak videoları ve test sorularını web sitemizde görmeye devam edebilirsiniz. hoprnet.org/win

Katılan herkese teşekkürler. Çok eğlenceliydi ve yakında başka bir yarışma düzenlemek için sabırsızlanıyoruz!